Apie mus

IMG_1210

VšĮ „Darželis“ yra pirmasis Kaune privatus darželis. Čia kuriame jaukią, namų aplinką primenančią erdvę. Nes manoma, kad idealiausios sąlygos harmoningai vaikui augti ir skleistis yra motinos meilės sušildyta namų aplinka.

Tad vaikučius pasitinkame nuosavame name, su erdviu kiemu. Atsižvelgdami į šiuo metu aktualią ekologijos temą, visiems darželio vidaus bei lauko įrengimams naudojame tik ekologiškas sertifikuotas priemones. O vaikų grupeles sudarome nedideles, kad kiekvienas mažylis gautų jam taip reikiamą ir svarbų dėmesį bei šiluma.

Kiekvienas mažylis čia pasijaučia kaip pačioje gražiausioje vaikystės dienų oazėje.

Darželio pedagogai dirba laikydamiesi bendrų darželio vertybių ir principų, o darbo programa parenkama pagal grupės vaikų amžių ir individualius poreikius. Su mažaisiais dirba be galo vaikus mylinčios, daug optimizmo turinčios bei geras idėjas puoselėjančios ikimokyklinio ugdymo specialistės, nuolat keliančios savo kompetenciją ugdymo srityje, bei aktyvus, sportinią dvasią bei fizinį pasirengimą ugdantis treneris.

Prasidedant rugsėjui mūsų darželio logopedė įvertina mažylių kalbos raidą - taigi, esant poreikiui, specialistės paslaugos teikiamos čia pat, mūsų darželyje (kiekvieno vaikučio poreikiai su tėveliais individualiai aptariami pirmo susitikimo metu).

Kad vaikučiai būtų ne tik sotūs bet ir sveiki įrengėme savo virtuvę, kur virėjos gamina pilnaverčius pusryčius, pietus bei vakarienę. Maisto gamyboje naudojame visada šviežius ir sveikus iš ekologinių ūkių įsigytus produktus.

Kiekvieną mažylį apdraudžiame Civiline ir nuo nelaimingų atsitikimų darželyje atsakomybe.

Mūsų darželis - kaip didelė šeima, čia rengiame vakarėlius ir tėveliams, kurių metu aptariame mums rūpimus klausimus, pasidaliname patirtimi bei mokomės naujų dalykų.

Nuoširdžiai kviečiame ir laukiame Jūsų!!!
Kauno privataus darželio kolektyvas